Tatoğlubilişim
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Fiber Optik Kablolar

Marka: Diğer Ürün Kodu: DGKLNTY4
Ürün Bilgisi     Beek BC-2932-01 Fiber Optik Patch Kablo...1 Mt. 3.0mm Duplex LSZH, SM OS2 9u, LC-SC/PC Yangına Dayanıklı Seramik Başlıklı Beek BC-2932-01 Lc-Sc Fiber Optik Patch Kablo     Öne Çıkan Özellikler  LC / SC Konnektör; SC bağlay..
58,77TL
Vergiler Hariç:49,81TL
Marka: SAMM Ürün Kodu: I-PC-02-DX-020-M4-SC-LC-002M
Ürün Bilgisi   Samm Lc Sc Om4 Duplex Multi Mode Fiber Optik Patch Kablo - 2 Mt Garanti Şartları - Satın Aldığım Ürün Garantili mi? Web sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aksi ..
82,48TL
Vergiler Hariç:69,90TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Fiber Optik Kablolar

Whatsapp